NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Co dostaniemy w cenie?
W cenie wynajmu jest wyposażenie sal, czyli białe tablice  z markerami, stoły, krzesła, krzesła z pulpitami w sali na 15 osób, klimatyzacja, rolety (możliwość zaciemnienia sal), dostęp do WIFi, możliwość oznakowania szkolenia na terenie budynku , odtwarzacz CD, kuchnię ( mikrofala, lodówka, sztućce, kuchenka), możliwość pozostawienia rzeczy w zamykanych na klucz szafkach, wodę z dystrybutora ,czajnik do gotowania wody.

Z jakimi opłatami dodatkowymi możemy się spotkać?
Dodatkowo płatne jest wypożyczenie projektora multimedialnego VGA, HDMI oraz ekranu,  korzystanie z ksero oraz wydruków, herbata i kawa .

W jaki sposób można dokonać płatności za sale?
Płatności można dokonać przed wynajmem dokonując wpłaty na konto bankowe: Lingua Nova Sp. z o.o.,Bank Handlowy w Warszawie S.A, Numer konta: 97 1030 0019 0109 8503 3002 4101 lub na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

Czy można u Państwa dokonać wstępnej rezerwacji czy jest ona płatna?
Wstępna rezerwacja jest nieodpłatna i niezobowiązująca, należy jednak pamiętać, iż tylko opłacenie rezerwacji daje gwarancję, iż ktoś nie zarezerwuje sali wcześniej.

W jakich godzinach mogę korzystać z sal ?
Sale dostępne są od poniedziałku do niedzieli w  godzinach 6:00 do 22:00. Osoby zainteresowane wynajmem poza godzinami pracy sekretariatu(poniedziałek – piątek 8:00 do 17:00) otrzymują klucz do lokalu oraz kod do domofonu we wcześniej ustalonym terminie.

Jaka jest minimalna liczba godzin na którą mogę wynająć sale?
Minimalna liczba godzin wynajmu sali to 2 godziny.

Jak się dostać do naszych sal szkoleniowych?
Obok budynku znajdują się przystanki tramwajowe (Hoża 04) tramwaje nr 4,15,18,35,36 oraz autobusowe ( Hoża 02) autobus nr 131. Od stacji metra centrum dojdziesz w 5 minut, a od Dworca Centralnego w 10 minut. Zarówno na ul. Wspólnej , Marszałkowskiej jak i Sędziowskiej ( na tyłach sądu gospodarczego) znajdują się miejsca w strefie miejskiego płatnego parkowania. Klienci korzystają również z płatnego parkingu na ul Kruczej 50 https://cedet.parkujesz.pl/o-parkingu/

Jak wytłumaczyć klientom gdzie znajdują się sale?
Sale znajdują się przy ul. Wspólna 41, p. II (Warszawa Śródmieście) róg Wspólnej i Marszałkowskiej. Budynek mieści się 5 minut spacerem oraz 10 minut od stacji Warszawa Centralna. Na budynku jeden z najdłuższych napisów w śródmieściu : Lingua Nova ( widoczny z Rotundy).