NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Co dostaniemy w cenie?
Sale dostępne 7 dni w tygodniu. Sale wyposażone są w WiFi, tablice suchościeralne z mazakami, stoły i krzesła (w salach na max 8 i 35 osób) oraz krzesła z pulpitami w sali na 15 osób, klimatyzację, rolety (możliwość zaciemnienia sal), możliwość oznakowania szkolenia na terenie budynku , odtwarzacz CD, kuchnię ( mikrofala, lodówka, sztućce, kuchenka), możliwość pozostawienia rzeczy w zamykanych szafkach na klucz, bezpłatną wodę z dystrybutora . Czajnik do kawy i herbaty.

Z jakimi opłatami dodatkowymi możemy się spotkać?
projektor multimedialny VGA, HDMI oraz ekran,  korzystanie z ksero oraz wydruków, herbatę i kawę .

W jaki sposób można dokonać płatności za sale?
Płatności należy dokonać przed wynajmem za pomocą naszego systemu rezerwacyjnego , konta bankowego: Lingua Nova Sp. z o.o.,Bank Handlowy w Warszawie S.A, Numer konta: 97 1030 0019 0109 8503 3002 4101 lub należność można również uregulować na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

Czy można u Państwa dokonać wstępnej rezerwacji czy jest ona płatna?
Wstępna rezerwacja jest nieodpłatna i niezobowiązująca, należy jednak pamiętać, iż tylko opłacenie rezerwacji daje gwarancję, iż ktoś nie zarezerwuje sali wcześniej.

W jakich godzinach mogę korzystać z sal ?
Sale dostępne są od godziny 6:00 do 22:00. Osoby zainteresowane wynajmem poza godzinami pracy sekretariatu pon – czw 8:00 do 18:00  otrzymują klucz do lokalu oraz kod do domofonu .

Jaka jest minimalna liczba godzin na którą mogę wynająć sale?
Minimalna liczba godzin na jaką możesz wynająć sale to 2 godziny.

Jak się dostać do naszych sal szkoleniowych?
Obok budynku znajdują się przystanki tramwajowe (Hoża 04) tramwaje nr 4,15,18,35,36 oraz autobusowe ( Hoża 02) autobus nr 131. Od stacji metra centrum dojdziesz w 5 minut, od Dworca Centralnego w 10 minut. Zarówno na ul. Wspólnej , Marszałkowskiej jak i Sędziowskiej ( na tyłach sądu gospodarczego) znajdują się miejsca w strefie miejskiego płatnego parkowania. Klienci korzystają również z płatnego parkingu na ul Kruczej 50 https://cedet.parkujesz.pl/o-parkingu/

Jak wytłumaczyć klientom gdzie znajdują się sale?
Świetna lokalizacja ul. Wspólna 41, p. II (Warszawa Śródmieście) róg Wspólnej i Marszałkowskiej 5 minut od Rotundy , 160 kroków od  Sądu Gospodarczego, 10 minut spacerem od stacji Warszawa Centralna. Na budynku jeden z najdłuższych napisów w śródmieściu : Lingua Nova ( widoczny z Rotundy), na dole Browar de Brasil .