NASZE SALE

Londyn, Wenecja, San Francisco, Nowy Jork i Harrow – sala szkoleniowa na miarę Twoich potrzeb!

SALA LONDYN

 • liczba osób w sali (max.): 45 osób
 • powierzchnia: 40 m2
 • cena już od: 65,00zł netto

SALA WENECJA

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto

SALA SAN FRANCISCO

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto

SALA NOWY JORK

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto

SALA HARROW

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto

Wynajmujemy sale 7 dni w tygodniu w godz. 6.00 – 22.00

Dojeżdża do nas metro, autobus, tramwaj i kolej

W naszym obiekcie jest Wi-fi

Nasz obiekt jest monitorowany

Posiadamy opcję cateringu

Nasz obiekt jest klimatyzowany

2800

zadowolonych Klientów

700

metrów od Pałacu Kultury i Nauki

7000

szkoleń, warsztatów i konferencji zrealizowanych w naszych salach

70000

godzin szkoleniowych zrealizowanych w naszych salach

NASZE SALE W AKCJI!

SALA LONDYN

Joga w centrum Warszawy? Warsztaty kosmetyczne albo szkolenie z pierwszej pomocy lub rehabilitacji? A może wykład z prezentacją dla przedstawicieli handlowych lub finansowych? Teoria dla kursantów zdających egzamin na prawo jazdy? Sala szkoleniowa Londyn jest przestronna i dobrze oświetlona, a co nie mniej ważne – świetnie odizolowana od hałasu, u nas wszystkie te aktywności przebiegną w odpowiednich warunkach.  Zaskocz swój Zespół komfortowym szkoleniem… w Londynie!

SALA WENECJA

Przyglądałeś się kiedyś drugiemu planowi nagrań z YouTube? Najwyższa pora! Część z nich to wnętrza naszych sal – ulubiona salą Youtuberów stała się nasza Wenecja! Pomieszczenie jest dobrze wygłuszone i zlokalizowane na końcu korytarza, gwarantuje zatem swobodę i komfort nagrania. Wenecja jest też często wybierana na rozmowy rekrutacyjne w sytuacjach, gdy Pracodawca nie dysponuje własnym biurem lub prowadzi działalność zdalnie ze swojego mieszkania. W naszej sali można będzie nie tylko porozmawiać w skupieniu, ale również napić się smacznej kawy i poczęstować Kandydata słodką przekąską. Nie ulega wątpliwości, ze rozmowa kwalifikacyjna w Wenecji pozostanie w pamięci Rekrutowanych na długo!

SALA SAN FRANCISCO

Wiadomo nie od dzisiaj, że jak praca zespołowa to tylko w San Francisco! Nasza sala pozwala na utworzenie dwóch zespołów do 6 osób, przy których będzie można wygodnie przeprowadzić miękką rywalizację w grupach. W naszej sali prowadzimy też często szkolenia w grupie do 15 osób z finansów, księgowości i rachunkowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego, projektów unijnych, BHP, a także wszelkie warsztaty kompetencji miękkich! Kursanci spoza Warszawy również łatwo i szybko dotrą na spotkanie – nasz obiekt jest świetnie skomunikowany z metrem, dworcem centralnym oraz koleją podmiejską.

SALA NOWY JORK

W naszej sali odnajdą się i ci całkiem już dorośli, i zupełnie mali! Nowy Jork to dobre miejsce na zorganizowanie warsztatów dla dzieci w grupie do 15 osób. Na dzień dzisiejszy prowadzimy już w tym pomieszczeniu zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci oraz młodzieży, a także korepetycje i spotkania doszkalające. Nowy Jork zlokalizowany jest w pobliżu dystrybutora z wodą mineralną oraz toalet, dzięki czemu Prowadzący zawsze ma kontrolę nad wszystkimi uczestnikami warsztatów. Nowy Jork – co może niektórych zaskoczyć – znajduje się tuż obok sekretariatu naszego obiektu – nie ma zatem obaw, że którykolwiek z uczniów pozostanie bez opieki!

SALA HARROW

Potrzebujesz biura na godziny? A może masz serię spotkań, które ze względów logistycznych wygodniej byłoby Ci zorganizować w centrum stolicy? Sala szkoleniowa Harrow pozostaje do Twojej dyspozycji – znajdziesz tutaj nie tylko spokój i ciszę, ale również sympatyczną obsługę, która poda ciepłe napoje i przekąski. Salę Harrow wybierają też osoby potrzebujące skupienia do pracy – tworzysz projekt? Piszesz książkę? Programujesz? Prowadzisz szkolenia online lub webinaria? W porządku – u nas będziesz mógł skoncentrować się na tym, co dla Ciebie ważne – my zajmiemy się resztą.

CO JESZCZE ORGANIZUJEMY W NASZYCH SALACH?

Naturalnie… Kursy językowe! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z szeroką gamą naszych szkoleń z 20 języków obcych tutaj.