Inne Usługi

Zapraszamy do przejrzenia bogatej gamy możliwości, które proponuje Lingua Nova. Dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi charakteryzowały się wysokim standardem i wyczuleniem na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Na ulicy Wspólnej 41 pod numerem 100 znajdują się nie tylko nasze komfortowe sale szkoleniowe, ale również:

  • Agencja Tłumaczeń 
  • Szkoła Języków Obcych 
  • Centrum Audytowe 
  • Centrum Egzaminacyjne 
tłumaczka
Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne
W naszej Agencji Tłumaczeń znajdziesz jakość, której oczekujesz! Ponad 100 wykwalifikowanych tłumaczy z 30 języków obcych jest do Twojej dyspozycji. Proponujemy zarówno usługę tłumaczeń zwykłych, jak i przysięgłych. Znajdziesz nas na ul. Wspólnej 41 lok. 100, IIp. w Warszawie, jednak tłumaczenia wykonujemy zdalnie na terenie całej Polski. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz - nasz numer telefonu to: 668 041 698 lub 22 584 10 35, nasz adres mailowy to: tlumaczenia@agencjatlumaczen.com.pl. Wycena tłumaczenia jest u nas bezpłatna.
lektorka
Kursy językowe online i stacjonarne
Lingua Nova to nowoczesna szkoła językowa, łącząca osiągnięcia technologii z wiedzą i doświadczeniem. Nasi lektorzy przed przystąpieniem do zajęć przechodzą podwójną weryfikację, w trakcie której badamy dokumentację nauczycieli oraz ich umiejętności językowe i warsztat metodyczny. Uczymy ponad 20 języków, stawiając zawsze na najwyższy standard i indywidualne podejście do każdego Kursanta. Zadzwoń do nas: 22 584 10 10 lub napisz: kursy@linguanova.com.pl.
audyt
Kompleksowy audyt językowy
Audyt językowy to doskonała forma zweryfikowania umiejętności w zakresie posługiwania się językiem obcym w procesie rekrutacyjnym, przy decyzji o awansie lub po kursie językowym. Lingua Nova wykonuje audyty dwuetapowo: najpierw proponujemy audyt pisemny online, a następnie weryfikację ustną z audytorem drogą telefoniczną lub poprzez komunikator internetowy. Wykonujemy audyty z ponad 20 języków obcych! Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 22 584 10 11 lub mailowo: kursy@linguanova.com.pl.
egzamin
Egzaminy i kursy do nich przygotowujące
Lingua Nova jako jedna z niewielu szkół językowych posiada licencję na przeprowadzanie egzaminu z języka polskiego jako obcego! Egzaminujemy również z języka angielskiego stacjonarnie i online, prowadzimy egzamin Pearson English International Certificate (PEIC) oraz w pełni zdalny egzamin LanguageCert. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 22 584 10 11 lub mailowego: kursy@linguanova.com.pl.