WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH

Nasze sale znajdują się w samym centrum Warszawy na rogu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych:

SALA  LONDYN

 •  liczba osób w sali (max.): 45 osób
 • powierzchnia: 40 m2
 • cena już od: 65,00zł netto

SALA  WENECJA

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto

SALA  SAN FRANCISCO

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto

SALA  NOWY JORK 

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto

SALA  HARROW 

 • liczba osób w sali (max.): 15 osób
 • powierzchnia: 20 m2
 • cena już od: 48,00zł netto
Sala Londyn

Sala Londyn

Sala Wenecja

Sala San Francisco

Sala NOWY JORK

Sala Harrow

Wynajmujemy sale 7 dni w tygodniu w godz. 6.00 – 22.00

Dojeżdża do nas metro, autobus, tramwaj i kolej

W naszym obiekcie jest Wi-fi

Nasz obiekt jest monitorowany

Posiadamy opcję cateringu

Nasz obiekt jest klimatyzowany

Gdzie zaparkuję samochód? Na ile minimalnie mogę wynająć salę? Czy rezerwacja wymaga potwierdzenia? Na te i siedem pozostałych pytań odpowie nasza EDUdyszka! Kliknij tutaj i nie daj się zaskoczyć! 

2800

zadowolonych Klientów

700

metrów od Pałacu Kultury i Nauki

7000

szkoleń, warsztatów i konferencji zrealizowanych w naszych salach

70000

godzin szkoleniowych zrealizowanych w naszych salach

KRÓTKI SPACER PO ULICY WSPÓLNEJ… CZYLI KILKA CIEKAWOSTEK O NASZEJ LOKALIZACJI 

Ulica Wspólna to jedna z ciekawszych ulic Śródmiescia zaczynająca się 150 m przed ul. Kruczą i biegnąca na zachód do ul. Tytusa Chałubińskiego. Dawno temu była drogą wśród pól uprawnych biegnącą przez pola Kałęczyna między morgami ( włókami) Burkat (Burghardta) na południe i tzw. Włóką Szeroką po stronie północnej. Była więc wspólną drogą dla obu tych mórg. Właścicielami Włóki Szerokiej byli misjonarze, którzy po 1678 roku założyli tutaj folwark oraz wybudowali cegielnię. Wspólna otrzymała nazwę oficjalnie w 1770 roku dzięki pracy Macieja Deutsch, który był gometrą. Szerokość ulicy wynosiła 24 łokci (przeszło 14 m).

Numer 30 to monumentalny  socrealistyczny budynek Ministerstwa Rolnictwa wybudowany na początku lat 50. Kolumnady podpierające niebo, czy ogród, który miał być polem uprawnym ze wzorcowymi uprawami warzyw to niektóre z absurdów historii tego budynku.

Numer 32/46 to potężny gmach sądu Rejonowego. Nie każdy jednak wie, że właśnie w tym budynku  w okresie PRL działała Centralna Składnica Harcerska. W słynnej witrynie kultowego sklepu Harcerz można było obejrzeć ogromną makietę kolejową. Do tego „raju” w czasach PRL przybywały tłumy ludzi z całej Polski.

Numer 25 to siedziba firmy Inco Veritas. Już w 1964 roku została opracowana formuła płynu do mycia naczyń Ludwik. Ta dzielna Polska firma produkuje także Azofoskę, pasty Buwi, Florit i wiele innych produktów.

Numer 35 to jeden z nielicznych ocalałych po wojnie budynków. Został zaprojektowany przez znanego architekta Franciszka Lilpopa. Budynek wykonano w latach 1910-1920. To tu przez kilka lat mieściła się siedziba partii braci Kaczyńskich – porozumienie centrum.

Numer 41 to jeden z najdłuższych szyldów pionowych (10 pięter) w Warszawie, a na pewno najdłuższy na ul. Wspólnej. Szyld należy do szkoły języków obcych i agencji tłumaczeń Lingua Nova.

To tu znajdziesz nasz wynajem sal. Tu także znajdował  się przez długie lata jeden z najfajniejszych sklepów z gitarami Zbigniewa Hołdysa. Niestety w 2008 roku wraz z napisami „This is the end” sklep  zakończył działalność. Dzisiaj w tym miejscu swoją siedzibę ma dom maklerski BOŚ.

Wspólna 41 to również miejsce w którym przez 4 dekady ( 1972-2009) działał Instytut Węgierski w Warszawie