SALA W CENTRUM BEZ OPŁAT I KOSZTÓW UKRYTYCH

Bezpłatna sala na wynajem – czy to możliwe?

Jak najbardziej tak. W naszej firmie  każdy nowy klient może otrzymać jedną bezpłatną godzinę (60 min) wynajmu sali przy wynajmie jej na minimum 3 godziny przeznaczonej na max 8 osób. Wszystko bez opłat i kosztów ukrytych w bezpiecznym środowisku w centrum Warszawy. Pomieszczenia w Lingua Nova ozonujemy za pomocą specjalistycznego generatora ozonu. Po ozonowaniu pomieszczeń czekamy 30 minut aby cząsteczki ozonu uległy rozpadowi. Więcej na temat jak to robimy znajdziecie Państwo w artykule naszego autorstwa tutaj.

Nasze sale

Sala Londyn

20 miejsc przy stołach / 30 miejsc w układzie teatralnym

60 zł/h netto

45 miejsc krzesła z pulpitami

80 zł/h netto

Sala Venice

8 miejsc przy stołach, 12 miejsc w układzie teatralnym

40zł/h netto

Sala San Francisco

8 miejsc przy stołach, 12 miejsc w układzie teatralnym

 40zł/h netto

Sala New York

8 miejsc przy stołach,12 miejsc w układzie teatralnym

 40zł/h netto

Sala Harrow

8 miejsc przy 2 stołach, 3 miejsca przy stole okrągłym oraz 5 miejsc przy stole prostokątnym

 sala wynajęta do końca roku

Sala Warsaw

sala wynajęta do końca roku

  Sale

  NASZE SALE

  Nasze sale są dostępne
  7 dni w tygodniu w godz. 6-22.

  Świetna lokalizacja, a obok przystanki tramwajowe (Hoża 04) – tramwaje nr 4, 15, 18, 35, 36 oraz autobusowe (Hoża 02) – autobus nr 131.

  Recepcja, Wi-Fi, tablice suchościeralne, flipcharty, klimatyzacja,  projektor, ekran do projektora, bindownica, foliarka, xero, możliwość bezpłatnego oznakowania sali, rolety (możliwość zaciemniania sal).

  Mnóstwo restauracji dookoła – pomagamy
  z cateringiem, do dyspozycji gości zaplecze kuchenne, bezpłatna woda z dystrybutora.

  400

  metrów od Rotundy

  160

  kroków od sądu rejonowego Warszawa Śródmieście

  10

  minut piechotą PKP Warszawa Centralna

  Płyn do mycia Ludwik, fajowe gitary, najdłuższe logo w Śródmieściu, Węgrzy , socrealizm, koleje to najnowsza historia ul Wspólnej między numerami 23- 41 oraz 30 i 32/46

  Ulica Wspólna to jedna z ciekawszych ulic Śródmiescia zaczynająca się 150 m przed ul Kruczą i biegnąca na zachód do ulicy Tytusa Chałubińskiego. Dawno , dawno temu była drogą wśród pól uprawnych biegnącą przez pola Kałęczyna między morgami( włókami) Burkat (Burghardta) na południe i tzw. Włóką Szeroką po stronie północnej. Była więc wspólną drogą dla obu tych mórg. Właścicielami Włóki Szerokiej, byli misjonarze którzy po 1678   założyli tutaj folwark oraz wybudowali cegielnię. Wspólna otrzymała nazwę oficjalnie w 1770 dzięki pracy Macieja Deutsch, który był gometrą. Szerokość ulicy wynosiła 24 łokci (przeszło 14 m).

  Numer 30 to monumentalny  socrealistyczny budynek Ministerstwa Rolnictwa wybudowany na początku lat 50 . Kolumnady podpierające niebo, czy ogród, który miał być polem uprawnym ze wzorcowymi uprawami warzyw to niektóre z absurdów historii tego budynku.

  Numer 32/46 to potężny gmach sądu Rejonowego. Nie każdy jednak wie, że właśnie w tym budynku  w okresie PRL działała Centralna Składnica Harcerska. W słynnej witrynie kultowego sklepu Harcerz można było obejrzeć ogromną makietą kolejową . Do tego „raju” w czasach PRL waliły tłumy ludzi z całej Polski.

  Numer 25 to siedziba firmy Inco Veritas. Już w 1964  została opracowana formuła płynu do mycia naczyń Ludwik. Ta  dzielna Polska firma produkuje także Azofoskę, pasty Buwi, Florit i wiele innych produktów.

  Numer 35 to jeden z nielicznych ocalałych po wojnie budynków. Został zaprojektowany przez znanego architekta Franciszka Lilpopa. Budynek wykonano w latach 1910-1920. To tu przez kilka lat mieściła się siedziba partii braci Kaczyńskich – porozumienie centrum.

  Numer 41 to z pewnością jeden z najdłuższych szyldów pionowych ( 10 pięter) w Warszawie, a na pewno najdłuższy na ul Wspólnej. Szyld należy do szkoły języków obcych i agencji tłumaczeń Lingua Nova.

  Tu także znajdował  się przez długie lata jeden z najfajniejszych sklepów z gitarami Zbigniewa Hołdysa. Niestety w 2008 wraz z napisami „ This is the end” sklep  zakończył działalność. Dzisiaj w tym miejscu swoją siedzibę ma dom maklerski BOŚ.

  Wspólna 41 to także miejsce w którym przez 4 dekady ( 1972-2009) działał Instytut Węgierski w Warszawie