Ozonowanie sal

20 maja 2020
Ozonowanie Sal
5/5 - (41 votes)

Ozonowanie sal pozwala na usunięcie wirusów, nieprzyjemnych zapachów, a także pełną sterylizację pomieszczeń. Jest to w pełni bezpieczny dla zdrowia proces usuwania wirusów i drobnoustrojów z sal. Ozonowanie pozwala pozbyć się również wszelkich alergenów dlatego jest przyjazne dla alergików. Ozon wpływa pozytywnie na układ odpornościowy aktywując cytokiny ( interferony). Te ostatnie pobudzają komórki do wytwarzania cytokin oraz limfocytów T, które są odpowiedzialne za odpowiedź immunologiczną naszego organizmu. Ozon lub tritlen(03) to odmiana tlenu i niebieskawy gaz o większej gęstości od powietrza o specyficznej ostrej woni. Może być produkowany naturalnie np. poprzez wyładowania atmosferyczne bądź też przez urządzenia zwane ozonatorami. Ozonator przy pomocy prądu elektrycznego i wyładowań koronowych tworzy specjalną cząstkę tlenu zawierającą trzy atomy tlenu. Posiada unikalne właściwości  biobójcze i antyseptyczne. Badania pokazują, że ozon zabija 99,9% patogenów, także wirusy Sars, Grypy czy Covid 19. Pomieszczenia w Lingua Nova ozonujemy za pomocą specjalistycznego generatora ozonu. Po ozonowaniu pomieszczeń  czekamy 30 minut aby cząsteczki ozonu uległy rozpadowi.

Rodzaje ozonowanych sal

Ozonowanie sal na zajęcia, spotkania, szkolenia czy warsztaty: Venice, Warsaw, San Francisco, Harrow i New York, pozwala na realizację wielu bardziej, lub mniej szablonowych projektów, w bezpiecznych warunkach. Znajdujemy się w ścisłym śródmieściu Warszawy przy ul Wspólnej 41/róg Marszałkowskiej. Posiadamy sale na zajęcia dla maksymalnie 15 osób oraz także salę na niewielkie wydarzenia dla 45 osób. Salę na zajęcia możemy zarezerwować na minimum 2 godziny np. poprzez, bardzo przyjazny w obsłudze, system rezerwacyjny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22-5841010. Sala zostanie przez nas dostosowana do Państwa potrzeb i oczywiście wyozonowana przed szkoleniem.

Dojazd:

Metro Centrum znajduje się 4 minuty swobodnym spacerkiem od naszych sal. Ze stacji podmiejskiej kolejki dojazdowej Warszawa Śródmieście dojdziemy w 7 minut. Dworzec PKP Warszawa Centralna oddalony jest zaledwie 12 minut od naszych sal szkoleniowych.

Jeżeli dojeżdżają Państwo do nas komunikacją miejską, to nieopodal znajdują się przystanki tramwajowe (Hoża 04), tramwaje nr 4, 15, 18, 35, 36, jak i autobusowe (Hoża 02) autobus nr 131. Zarówno na ulicy Wspólnej, Marszałkowskiej, jak i Sędziowskiej (na tyłach Sądu Rejonowego) możemy zaparkować również samochód w strefie parkowania miejskiego. Dodatkowo mogą Państwo też skorzystać z parkingu na ulicy Krucza 50.

Wyposażenie sali

Podstawowym wyposażeniem każdej wynajmowanej przestrzeni powinny być krzesła, stoły, bądź też krzesła z pulpitami, WI-FI oraz klimatyzator. W naszych salach posiadamy również niezbędne zaplecze techniczne do przeprowadzenia sprawnych spotkań i konferencji (projektor, flipchart, ekran).

Udostępniamy naszym Gościom także kuchnię. Dysponujemy sprzętem do zaparzenia herbaty, kawy, bądź ciepłych napojów. Jeśli chcieliby Państwo zorganizować lunch lub catering, wówczas również chętnie służymy pomocą. Na dole i nieopodal budynku znajduje się mnóstwo restauracji oraz kawiarni, a możliwości kulinarne są bardzo międzynarodowe. Z przyjemnością zarekomendujemy Państwu też optymalne rozwiązanie w tym zakresie.

Nasze sale na zajęcia mieszczą się na historycznym odcinku ulicy Wspólnej

Ulica Wspólna to również ciekawa historia. W artykule naszego autorstwa pt.: Między Kruczą a Marszałkowską” przedstawiamy, nieznaną być może wszystkim, historię odcinka ulicy Wspólnej.W wolnej chwili zapraszamy Państwa do wydrukowania tekstu i obejrzenia wszystkich wyszczególnionych w artykule miejsc. Zachęcamy do zwiedzania, gdyż naprawdę warto!

Sala na zajęcia powinna być zawsze przygotowana.

Toteż przed wynajęciem sali na zajęcia powinno się:

  • odebrać klucz z naszego sekretariatu oraz zapamiętać/zapisać kod do domofonu,
  • pomyśleć o zorganizowaniu poczęstunku lub cateringu dla swoich gości,
  • przyjść przynajmniej 15 minut przed rozpoczęciem swojego wynajmu,
  • poprosić nas o oznakowanie sali i przygotowanie potrzebnego wyposażenia.

Ozonowanie sal skutecznie dezynfekuje przedmioty oraz powierzchnie, a także oczyszcza powietrze w salach. Pozostałością po ozonowaniu jest tlen więc  powietrze nie zawiera żadnych produktów ubocznych i jest w pełni bezpieczne