Układ egzaminacyjny w sali

4 lipca 2022
Układ egzaminacyjny w sali
5/5 - (19 votes)

Układ egzaminacyjny w sali

Układ egzaminacyjny to ustawione w rzędzie krzesła z pulpitami lub ławki. Takie ustawienie przypomina egzamin maturalny. W układzie egzaminacyjnym uczestnicy szkolenia, spotkania lub egzaminu rozmieszczeni są w rzędach pojedynczo (trochę inaczej niż w układzie szkolnym, gdzie może siedzieć kilka osób w rzędzie). W tym układzie zawsze siedzimy przodem do osoby prowadzącej  egzamin, szkolenie lub też prezentację.

Układ  egzaminacyjny najbardziej sprawdza się przy przeprowadzaniu sprawdzianów, czy egzaminów. Może być również wykorzystywany w wydarzeniach, w których zależy nam aby nie było interakcji między uczestnikami. Generalnie stoły powinny być ustawione, w jednym kierunku w sposób umożliwiający zdającym zajęcie miejsc w odległości zapewniającej samodzielną pracę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje układ egzaminacyjny w naszych salach napisz do nas : rezerwacje@linguanova.com.pl, lub zadzwoń 22-584-10-10

 Można także wypełnić formularz poniżej:

  Cel
  Sala

   

  Nasze sale znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Warszawy na skrzyżowaniu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej. Lokalizacja Lingua Nova to około 5 minut od stacji Metro Centrum i 12 minut od Dworca Gdańskiego. Dodatkowo spod budynku odjeżdżają tramwaje: 4, 15, 18, 35, 36 oraz autobus 131.

   

  Kiedy układ egzaminacyjny w sali się nie sprawdzi

  Układ egzaminacyjny przyczynia się do braku kontaktu wzrokowego czy werbalnego między uczestnikami – dlatego też jest idealny w momencie, kiedy musimy oddzielić uczestników od siebie – np. : podczas egzaminu.

  Oprócz układu egzaminacyjnego sali proponujemy również:

  Układ szkolny – więcej informacji tutaj

  Układ teatralny – więcej informacji tutaj

  Układ konferencyjny – więcej informacji tutaj