Układ szkolny w sali

23 czerwca 2022
układ szkolny - zalety
5/5 - (25 votes)

Układ szkolny w sali zwany klasowy to ustawione w rzędzie ławki. Przypomina to nam minione  czasy szkolne, kiedy na lekcjach siedziało się w ławkach ustawionych rzędami. Uczestnicy szkolenia rozmieszczeni są w rzędach przodem do osoby prowadzącej szkolenie lub prezentację.

Układ  szkolny w sali sprawdza się w przypadku szkoleń, spotkań i robienia notatek. Materiały pomocnicze umieszczone się na stołach. Osoby biorące udział w szkoleniu wygodnie obserwują prezentację oraz osobę ją prowadzącą. W założeniach przypomina układ teatralny, jednak wyróżnia go obecność stołów i więcej miejsca dla uczestników.

Każdy może zorganizować przed sobą przestrzeń i sporządzać notatki ze spotkania. Na stołach można rozłożyć przekąski dla uczestników. Pomagamy w organizacji takich przekąsek w ramach pakietu kawowego który organizujemy dla naszych klientów. Jest to najbardziej komfortowe ustawienie w przypadku długich sesji szkoleniowych. Minusem tej konfiguracji jest niewątpliwie to, że nie sprzyja pracy w grupie.

Układ szkolny w sali na Wspólnej/ róg Marszałkowskiej

Tania sala w centrum

W naszych salach na Wspólnej 41 większość małych i średnich sal posiada ten układ, gdyż jest on naszym zdaniem jedną z najlepszych opcji na potrzeby kursów i szkoleń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat  wynajmu naszych sal napisz do nas : rezerwacje@linguanova.com.pl, zadzwoń 22-584-10-10 lub wypełnij formularz poniżej:

  Cel

  Sala

  Bliskość  i łatwy dojazd licznymi środkami komunikacji to gwarancja, że Państwa wydarzenie przebiegnie terminowo.

  Nasze sale znajdują się w jednej z najlepszych lokalizacji w Śródmieściu Warszawy na rogu ulicy Wspólnej i Marszałkowskiej za hotelem Novotel. To tylko 5 minut od Metra Centrum i 12 z Dworca Centralnego. Spod budynku odjeżdżają tramwaje nr 4, 15, 18, 35, 36 oraz autobus 131.

  Pasjonaci

  Jeśli jesteś pasjonatem historii Warszawy i chcesz dowiedzieć się więcej o płynie do mycia Ludwik, fajowych gitarach Pana Zbigniewa Hołdysa, o najdłuższym logo w Śródmieściu, kolejach w dawnej składnicy harcerskiej na Wspólnej –  koniecznie powinieneś  zajrzeć do naszego artykułu Między Kruczą,  a Marszałkowską.

  Oprócz układu szkolnego sali proponujemy również układ:

  konferencyjny – więcej informacji tutaj;

  teatralny – więcej informacji tutaj;

  egzaminacyjny – więcej informacji – tutaj.