Układ teatralny sali

23 czerwca 2022
Układ teatralny w sali
5/5 - (25 votes)

Układ teatralny  sali  lub układ kinowy to nic innego jak krzesła ustawione w rzędach. Skierowane są
one w jedną stronę
, jak w kinie czy też w teatrze . W większości naszych sal krzesła wyposażone są w wyciągane pulpity. Układ ten ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim, pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń sali, która jest generalnie bardzo droga jeśli chodzi o centrum dużych miast. Układ ten zapewnia również doskonałą widoczność dla wszystkich uczestników znajdujących się w sali.

Kiedy układ teatralny sali się nie sprawdzi ?

Układ teatralny sali nie sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy przeprowadzić pracę w grupach ( interakcja) – chyba, że zrobimy szybkie przemeblowanie w czasie trwania wykładu czy prezentacji. Wszystkie proponowane na Wspólnej 41, sale mogą być ustawione w układzie teatralnym. W największej naszej Sali Londyn w tym układzie mieści się 40-45 osób. W pozostałych salach od 6 do 20 osób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o układzie teatralnym w naszych salach napisz do nas : rezerwacje@linguanova.com.pl, zadzwoń 22-584-10-10 lub też wypełnij formularz umieszczony poniżej:

  Cel
  Sala

   

  Nasze sale znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, w Centrum Warszawy, na skrzyżowaniu ulic, Wspólnej i Marszałkowskiej. Metro Centrum zlokalizowane jest w odległości, którą pokonasz w 5 minut, z kolei  Dworzec Centralny, to odcinek, który pokonuje się w około 12 minut. Nieopodal Lingua Nova, usytuowany jest przystanek tramwajowy, z którego odjeżdżają tramwaje: 4, 15, 18, 35, 36 oraz autobus 131.

   

  Dla miłośników historii

  Jeśli jesteś miłośnikiem historii Warszawy i chcesz dowiedzieć się więcej o płynie do mycia Ludwik, fajowych gitarach Pana Zbigniewa Hołdysa, o najdłuższym logo w Śródmieściu,  jeżdżących kolejach i Węgrach, którzy byli stałymi bywalcami w naszym budynku-  koniecznie powinieneś  zajrzeć do naszego artykułu Między Kruczą,  a Marszałkowską.

  Oprócz układu teatralnego sali proponujemy również układ:

  szkolny – więcej informacji tutaj ;

  konferencyjny – więcej informacji tutaj;

  egzaminacyjny – więcej informacji – tutaj.