Układ konferencyjny sali

1 lipca 2022
5/5 - (21 votes)

Układ konferencyjny sali to nic innego jak ustawiony stół i krzesła które otaczają go ze wszystkich stron. Jest to jeden z najczęściej wybieranych układów w naszych salach na wynajem. Ustawienia sali konferencyjnej należy dostosować do konkretnego wydarzenia. Jeśli chcemy pomieścić wiele osób to rekomendujemy np.: układ teatralny.

Jeśli będą prowadzone dyskusje między uczestnikami, wtedy korzystne okaże się w naszych salach ustawienie stołów w prostokąt lub trapez. Planując układ sali konferencyjnej koniecznie pamiętaj o takich sprawach jak rozmieszczenie źródeł prądu, zapewnienie delegatom dobrej widoczności z każdego miejsca, oznaczenie wyjść ewakuacyjnych czy drogi do kuchni lub toalety.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje układ konferencyjny w naszych salach napisz do nas : rezerwacje@linguanova.com.pl, lub zadzwoń 22-584-10-10.

 Można także wypełnić formularz poniżej:          

  Cel
  Sala

   

  Nasze sale znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Warszawy na skrzyżowaniu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej. W 5 minut od naszych sal znajduje się  stacja Metra Centrum i 12 minut Dworzec Centralny. Spod budynku odjeżdżają tramwaje nr 4, 15, 18, 35, 36 oraz autobus 131.

   

  Kiedy układ konferencyjny sali się nie sprawdzi

  Układ konferencyjny umożliwia dobre nawiązanie kontaktu wzrokowego między uczestnikami – dlatego jest idealny do odbywania debat, dyskusji, ale również do przeprowadzania szkoleń – w których aktywność uczestników szkolenia jest niezbędna. Nie sprawdzi się , kiedy musimy oddzielić uczestników od siebie – np. : egzamin, albo gdy potrzebna jest praca w  ciszy i skupieniu

  Oprócz układu konferencyjnego proponujemy również układ:

  szkolny – więcej informacji tutaj;

  teatralny – więcej informacji tutaj;

  egzaminacyjny – więcej informacji tutaj.

  Dla wielbicieli historycznych miejsc

  Nowoczesna Sala

  Jeśli uwielbiasz zwiedzać ciekawe miejsca Warszawy i chcesz dowiedzieć się więcej o takich kultowych przedmiotach jak płyn do mycia Ludwik, gitary Zbigniewa Hołdysa, najdłuższe logo w Śródmieściu,  kolejki Piko czy Węgrzy, –  koniecznie  przeczytaj artykuł Między Kruczą,  a Marszałkowską.