Układ projektowy sali

12 lipca 2022
układ projektowy - rywalizacja
5/5 - (11 votes)

Układ projektowy sali to świetne rozwiązanie dla trenerów, którzy muszą zorganizować niezależne i samodzielne zespoły robocze. Układ sprawdza się najlepiej w pracy w parach i podgrupach, a także wszędzie tam, gdzie podczas szkolenia wymagana będzie konkurencja i współzawodnictwo. Najczęściej wybierają go trenerzy do warsztatów, zlecając uczestnikom drobne projekty praktyczne podczas szkolenia.

Układ projektowy i inne układy

Koniecznie sprawdź jak można zaaranżować przestrzeń w naszych salach na Wspólnej w centrum:

Proponujemy układ:

 • szkolny – więcej informacji tutaj;
 • teatralny – więcej informacji tutaj;
 • konferencyjny – więcej informacji tutaj;

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje układ projektowy w naszych salach napisz do nas : rezerwacje@linguanova.com.pl, lub zadzwoń 22-584-10-10.

Można także wypełnić formularz poniżej:

 

  Cel

  Sala

   

  Nasze sale znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Warszawy na skrzyżowaniu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej. W 5 minut od naszych sal znajduje się  stacja Metra Centrum i 12 minut Dworzec Centralny. Spod budynku odjeżdżają tramwaje nr 4, 15, 18, 35, 36 oraz autobus 131.

  Dobry nauczyciel języka

   

  Dobry nauczyciel języka przeprowadza zajęcia, zadaje i egzekwuje realizacje programu wyznaczonego przez metodyków szkolenia. To on również przeprowadza sprawdziany i egzekwuje wiedzę od słuchacza. To wreszcie on – lektor powoduje, iż nauka staje się ciekawa i fascynująca. Wreszcie dobry lektor sprawia, iż słuchacze są zafascynowani szkoleniem, oczekując z niecierpliwością następnych zajęć. Realizacja wyznaczonych celów przebiega wtedy znacznie szybciej, a zadowolenie z kursu sięga gwiazd.  Po więcej informacji o nauce języka angielskiego z najlepszymi – zapraszamy tutaj.

   

  Dla wielbicieli historycznych miejsc

  Jeśli uwielbiasz zwiedzać ciekawe miejsca Warszawy i chcesz dowiedzieć się więcej o takich kultowych przedmiotach jak płyn do mycia Ludwik, gitary Zbigniewa Hołdysa, najdłuższe logo w Śródmieściu,  kolejki Piko czy Węgrzy, –  koniecznie  przeczytaj artykuł Między Kruczą,  a Marszałkowską.